Kontakt

x_technomexPHU Technomex Sp. z o.o.
ul. Szparagowa 15
44-141 Gliwice

32 40 10 350
biuro@technomex.pl

www.technomex.pl

NIP: 631 000 01 38
REGON: 008118451
KRS: 0000127793
Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

 


logo technomex

PHU Technomex Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego od 1987r, zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych. Jesteśmy wiodącym producentem sprzętu do hydroterapii i kinezyterapii oraz wyłącznym przedstawicielem uznanych zagranicznych producentów sprzętu rehabilitacyjnego z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, sprzętu diagnostyczno-pomiarowego oraz pozostałych urządzeń rehabilitacyjnych. Ponadto przedsiębiorstwo nasze posiada dział serwisu, który zapewnia wszystkim naszym Klientom szybką i sprawną obsługę serwisową na terenie całej Polski.

Dokładamy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania w zakresie oferowanego sprzętu jak również szerokiej gamy przeprowadzanych szkoleń i warsztatów.

tyromotion_logo

Firma Technomex jest wyłącznym dystrybutorem marki Tyromotion w Polsce.

Po wprowadzeniu na polski rynek pierwszego urządzenia, zarówno nasz partner jak i my sami, zobaczyliśmy jak bardzo potrzebne są w naszym kraju urządzenia tego typu. Dzięki temu, prezentujemy Państwu coraz bogatszą ofertę urządzeń do rehabilitacji kończyn firmy Tyromotion.

Tyromotion została założona przez doktora Alexandra Kollreidera oraz Davida Rama, stając się w bardzo krótkim czasie jednym z najważniejszych na świecie producentów oraz poddostawców w dziedzinie zaawansowanej rehabilitacji przy użyciu robotów.

Ciągłe skupienie na rozwijaniu produktów oraz znalezienie złotego środka pomiędzy działami nauki takimi jak elektronika, mechanika czy medycyna, pozwala im wdrażać otwarte, innowacyjne technologie w rehabilitację.

Pierwszym urządzeniem, które wypuściła na świat firma Tyromotion było Amadeo, które zebrało wiele nagród oraz zainteresowanie klinik rehabilitacyjnych z całego świata, dając jednocześnie młodej ekipie firmy Tyromotion wiele ważnych doświadczeń. Wobec zapotrzebowania na rehabilitację i trening nie tylko dłoni lecz także ręki i całej kończyny, w bardzo krótkim czasie Tyromotion wypuściło na rynek swój kolejny produkt – Pablo.

 

rehatechnology

 

 

 

Firma Technomex jest wyłącznym dystrybutorem marki Reha Technology w Polsce.

Szwajcarska firma Reha Technology nawiązła współpracę z firmą Technomex w 2013 roku, dając nam możliwość na wprowadzenie rewolucyjnego robota do nauki chodu G-EO SYSTEM.

 

ekso

 

 

 

 

 

Firma Technomex jest wyłącznym dystrybutorem marki EKSO Bionics w Polsce.

Wyprodukowany w 2012 roku rewolucyjny egzoszkielet EKSO GT dzięki firmie EKSO Bionics wprowadziliśmy do oferty w roku 2014. W tym samym roku ruszył Projekt Ekso, pozwalający wypróbować to innowacyjne na skalę światową urządzenie.