Kończyna górna

Rehabilitacja Kończyny GórnejUrazy kończyn górnych stanowią spory procent obłożenia oddziałów i klinik rehabilitacyjnych na całym świecie. Złożoność konstrukcji dłoni spędza sen z powiek wielu zdolnym rehabilitantom. Najnowsze zdobycza techniki w dziedzinie robotyki, informatyki i inżynierii oraz firma Technomex od kilku lat pomagają w tej dziedzinie. Dzięki wprowadzaniu od kilku lat coraz nowszych rozwiązań, udało nam się wyposażyć wiele klinik w Polsce w sprzęt, o jakim jeszcze niedawno mogli jedynie marzyć lub czytać w zagranicznych czasopismach.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy Tyromotion oraz MediTouch. Produkty tych firm to leczenie przy wykorzystaniu najnowszych zdobyczy mechatroniki oraz rzeczywistości wirtualnej i biofeedbacku – rehabilitacja kończyny górnej jest bardziej skuteczna i transparentna niż kiedykolwiek. Wszystkie produkty nowoczesnej rehabilitacji sprzedawane przez firmę Technomex stawiają w dużej mierze na biofeedback i rejestr prowadzonych aktywności, które pozwalają w prosty sposób śledzić postęp terapii i dostosowywać ją do pacjenta.

 

Diego - rehabilitacja kończyny górnej Amadeo - terapia dłoni Pablo Tymo - neurologiczna platforma stabilometryczna Tyrostation - stanowisko do neurorehabilitacji

Szczegółowe opisy znajdują się na stronach produktów oraz na stronie www.technomex.pl

3D Tutor HandTutor ArmTutor Image Map