Pablo

Interaktywna terapia ruchowa

Pablo Maks to kompaktowy, przenośny zestaw urządzeń oferujących pakiet możliwości pomocnych w rehabilitacji w dysfunkcjach motorycznych kończyny górnej.

Pablo - Profesjonalna rehabilitacja kończyny górnej z wykorzystaniem komputera - biofeedbacku

Pablo jest narzędziem, które z jednej strony służy do pomiarów diagnostycznych, a z drugiej do terapii funkcjonalnej z zastosowaniem sprzężenia zwrotnego. Zestaw gier (ćwiczeń) pozwala w pełni dostosować sesję ćwiczeniową do aktualnych możliwości pacjenta.

Pablo umożliwia wykonanie najbardziej różnorodnych ruchów ściskowych ręki takich jak chwyt cylindryczny, prostowanie, stretching, chwyty szczypcowe, mierząc ich siłę w tym samym czasie. Urządzenie mierzy również zakres ruchomości w stawach kończyny górnej (ramienny, łokciowy, nadgarstkowy) poprzez zintegrowane czujniki pozycji.

Oprogramowanie zintegrowane z kartoteką pacjenta pozwalana na przedstawienie wszystkich wyników pomiarów i ćwiczeń w sposób numeryczny i graficzny przekazując bardzo przejrzystą informację na temat postępów terapii.

Zakresy ruchu:

  • staw ramienny-zginanie, prostowanie, odwodzenie, przywodzenie 0°-180°
  • staw łokciowy-zginanie, prostowanie 0°-180°; pronacja, supinacja -90°-0-90°
  • nadgarstek – zginanie-prostowanie -90°-0-90°, odwiedzenie dopromieniowe-dołokociowe 40°-20°

Charakterystyka:

  • chwyt cylindryczny – pomiar do 1000 N (lub 100kg)
  • chwyty szczypcowe – pomiar do 200 N (lub 20kg)

W skład zestawu wchodzi przystawka Multiball do trójpłaszczyznowego ruchu w stawie nadgarstkowym i przystawka Multiboard do łączonej terapii wszystkich części kończyny górnej.

 

Pablo - Profesjonalna rehabilitacja kończyny górnej z wykorzystaniem komputera - biofeedbackuMateriały marketingowe polskie
Ulotka reklamowa A4 (PDF)