Rehabilitacja kończyn dolnych to szeroko pojęte działania, mające na celu usprawnianie pacjentów w wielu aspektach na każdym etapie rehabilitacji. Wykorzystywanie nowoczesnych technologii w tej dziedzinie jest niezwykle istotnym elementem.

Zapraszamy do zapoznania się z urządzeniami firmy Tyromotion oraz Meditouch , których zastosowanie nie tylko wpływa na urozmaicenie oraz obiektywizację procesu rehabilitacji, ale co najważniejsze zwiększa jego efektywność, co zostało udowodnione w wielu publikacjach naukowych.

Poza tymi urządzeniami, w dziale „reedukacja chodu” znajdują się zaawansowane systemy, które również odgrywają dużą rolę w rehabilitacji kończyn dolnych. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii terapia jest teraz bardziej skuteczna niż kiedykolwiek. Wszystkie produkty wchodzące w skład innowacyjnej rehabilitacji oferowane przez firmę Technomex wykorzystują biofeedback oraz dokumentowanie prowadzonych aktywności, które pozwalają w prosty sposób dostosowywać ją do indywidualnych możliwości pacjenta oraz śledzić postępy terapii.

Tyromotion & MediTouch

Rehabilitacja kończyny dolnej

Profesjonalne narzędzie do ćwiczeń czynnych (kończyna górna, dolna)

Nowoczesne podejście do rehabilitacji kończyny dolnej.

Nowoczesne podejście do rehabilitacji kończyny dolnej.

Do terapii we wszystkich fazach rehabilitacji

system analizy i treningu chodu

Jak możemy Ci pomóc?

Zadzwoń 32 40 10 350 lub wypełnij formularz z zapytaniem