Baiobit

System wspierający w ocenie funkcji motorycznych i wykonywaniu ćwiczeń terapeutycznych dla pacjenta.

Baiobit jest wynikiem wieloletnich badań w dziedzinie analizy ruchu: w mniej niż 37 gramach zawiera innowacyjną technologię, która czyni go wyjątkowym narzędziem do analizy ruchu.

po zabiegu chirurgicznym

Odkryj BAIOBIT

Jest to innowacyjne, całkowicie bezprzewodowe urządzenie medyczne, które umożliwia szybką i nieinwazyjną ocenę ruchów pacjenta.
Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie stale aktualizowane, kontrola pacjentów dzięki natychmiastowym czytelnym raportom przetwarzanym w czasie rzeczywistym.

Stworzony by skupić się na potrzebach pacjentów:

geriatrycznych

sportowych

ortopedycznych

z urazami mięśniowo-szkieletowymi

po zabiegu chirurgicznym

neurologicznych

SPECJALNY PAKIET DLA KAŻDEJ POTRZEBY KLINICZNEJ

Określa ilościowo zakres ruchu

Aplikacja ta umożliwia ocenę i trening zakresu ruchu różnych części ciała, promując właściwą interpretację wyników motorycznych.

Mierzy ryzyko upadku

Aplikacja ta umożliwia ocenę i trening kluczowych aspektów ruchu, takich jak chodzenie i równowaga, umożliwiając terapeucie pomiar ryzyka upadku, jakości chodu i stabilności.

Zaangażuj pacjenta do ćwiczeń poprzez wirtualne program terapeutyczne

Ta aplikacja wspiera sportowców amatorów lub zawodowców w powrocie do sportu, zmniejszając ryzyko kontuzji poprzez pomiar wydajności, siły i mocy różnych działań motorycznych.

Dedykowany program terapeutyczny na każdą potrzebę kliniczną

Aplikacja ta umożliwia korzystanie z wirtualnych programów terapeutycznych o różnym stopniu trudności w zależności od potrzeb pacjenta, stymulując go do wykonywania ćwiczeń i zwiększając jego satysfakcję.

PROJEKTOWANIE ŚCIEŻKI REHABILITACYJNE

baiobit wspiera Cię w wyborze najlepszego postępowania rehabilitacyjnego dla pacjenta. Dzięki powtarzalności pomiarów ruchu monitorujesz postępy zdolności motorycznych pacjenta podczas różnych sesji

POPRAWA SKUTECZNOŚCI ZABIEGU

Z baiobitem możesz mierzyć ruch pacjenta na podstawie obiektywnych danych. Porównując raporty uzyskane z różnych sesji, monitorujesz postęp leczenia.

ZALETY

ZAANGAŻOWANIE PACJENTA

Pod koniec każdej sesji otrzymujesz łatwy do odczytania raport. Przedstawienie swoim  pacjentom postępów osiągniętych na przestrzeni czasu porównując dane  uzyskane na różnych etapach procesu leczenia

TERAPIA BIOFEEDBACK

Uzyskaj dostęp do oprogramowania i odkryj ćwiczenia terapeutyczne wspierane przez biofeedback. Podczas wykonywania ćwiczenia pacjent otrzymuje sygnały audiowizualne, które aktywnie go angażują i przyspieszają powrót do zdrowia.