Wyposażanie ośrodków rehabilitacyjnych i szpitali
 phone +48 32 40 10 350 msg biuro@technomex.pl fb instagram yt linkedin 1

Kompleksowe wyposażenie

PHU Technomex Sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego od 1987r,. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych. Jesteśmy wiodącym producentem sprzętu do hydroterapii i kinezyterapii oraz wyłącznym przedstawicielem uznanych zagranicznych producentów sprzętu rehabilitacyjnego z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, sprzętu diagnostyczno-pomiarowego oraz pozostałych urządzeń rehabilitacyjnych.


Na stronie neuroreedukacja.pl prezentujemy szeroki asortyment urządzeń służących do rehabilitacji neurologicznej kończyn górnych i dolnych, a także sprzęt do reedukacji chodu. Nasze rozwiązania dedykowane są pacjentom z różnymi schorzeniami, takimi jak urazy mózgu, rdzenia kręgowego, udary, schorzenia ortopedyczne i neurologiczne. Nasze produkty są skuteczne, innowacyjne i zaprojektowane z myślą o pełnym wsparciu procesu rehabilitacji.


Nasza firma angażuje się w stały rozwój i wprowadzanie najnowszych technologii do dziedziny rehabilitacji. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom sprzęt najwyższej jakości, który spełnia najbardziej wymagające standardy branżowe. Nasz zespół ekspertów stale monitoruje trendy i innowacje oraz oferuje wsparcie techniczne i doradztwo w wyborze odpowiednich urządzeń rehabilitacyjnych.  

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony technomex.pl i zapoznania się z naszym kompleksowym asortymentem sprzętu rehabilitacyjnego.


Nasze atuty

  • kompleksowa oferta nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego,
  • serwis sprzętu rehabilitacyjnego na terenie całego kraju,
  • jakość oferowanych produktów potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami,
  • szeroka gama prowadzonych szkoleń i warsztatów z zakresu skutecznej rehabilitacji,
  • projektowanie i doradztwo w zakresie rozwiązań dla nowo powstałych ośrodków rehabilitacyjnych,
  • wiedza, doświadczenie i profesjonalizm obsługi.

Ponadto przedsiębiorstwo nasze posiada dział serwisu, który zapewnia wszystkim naszym Klientom szybką i sprawną obsługę serwisową na terenie całej Polski. Dokładamy wszelkich starań aby spełnić Państwa oczekiwania w zakresie oferowanego sprzętu jak również szerokiej gamy przeprowadzanych szkoleń i warsztatów.


Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu sal oraz całych jednostek rehabilitacyjnych - nasi pracownicy pomogą Państwu jak najlepiej zaplanować dostępną przestrzeń.

Galeria

View the embedded image gallery online at:
https://www.neuroreedukacja.pl/o-firmie#sigProId92e2a30caf
YMEDIA.pl