Urządzenia do rehabilitacji neurologicznej kończyny dolnej
 phone +48 32 40 10 350 msg biuro@technomex.pl fb instagram yt linkedin 1

Rehabilitacja kończyny dolnej

Rehabilitacja kończyn dolnych to szeroko pojęte działania, mające na celu usprawnianie pacjentów w wielu aspektach na każdym etapie rehabilitacji. Wykorzystywanie nowoczesnych technologii w tej dziedzinie jest niezwykle istotnym elementem.

Zapraszamy do zapoznania się z urządzeniami, których zastosowanie nie tylko wpływa na urozmaicenie oraz obiektywizację procesu rehabilitacji, ale co najważniejsze zwiększa jego efektywność, co zostało udowodnione w wielu publikacjach naukowych.

Poza tymi urządzeniami, w dziale „reedukacja chodu” znajdują się zaawansowane systemy, które również odgrywają dużą rolę w rehabilitacji kończyn dolnych. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii terapia jest teraz bardziej skuteczna niż kiedykolwiek. Wszystkie produkty wchodzące w skład innowacyjnej rehabilitacji oferowane przez firmę Technomex wykorzystują biofeedback oraz dokumentowanie prowadzonych aktywności, które pozwalają w prosty sposób dostosowywać ją do indywidualnych możliwości pacjenta oraz śledzić postępy terapii.

Telko

Rehabilitacja kończyn dolnych w zamkniętym łańcuchu kinematycznym za pomocą oporu elastycznego

Jupiter

Rehabilitacja kończyn dolnych w otwartym łańcuchu kinematycznym za pomocą oporu elastycznego

Mini Tensor

Kompleksowa rehabilitacja kończyny dolnej lub górnej
YMEDIA.pl